W dniu 11.06.25 r. Samorząd Studencki WKŚIR zorganizował grilla z okazji oficjalnego otwarcia strefy letniej WKŚiR "PASTWISKO"

W dniu 11.06.25 r. Samorząd Studencki WKŚIR zorganizował grilla z okazji oficjalnego otwarcia strefy letniej WKŚiR "PASTWISKO"
